Plynové kotle
Nebankovní půjčky bez registru nevyžadují potvrzení o příjmu, ani ručitele a rovněž nesledují přehledy dlužníků u bank. Půjčka bez doložení příjmu a registru je určena pro všechny osoby, které nechtějí do půjčky zatahovat ručitele a nemusejí dokládat potvrzení. Informace o vlastnostech a ceník zámkové dlažby.Přehledné informace o vlastnostech, jaké má venkovní dlažba. Proč jsou betonové ploty tak oblíbené? Zjistěte to i vy. fasádní polystyren Zemní práce Praha zemní a výkopové práce v Praze a okolí

Hypotéka přesné srovnání hypotečních úvěrů

TOPlist

Plynové kotle Dakon


V tomto článku se budeme věnovat tématu plynové kotle Dakon. Přečtěte si informace o těchto plynových kotlích a udělejte si obrázek o tomto výrobci. Také si pro úplnost můžete přečíst i naše ostatní články – plynové kotle Junkers, kondenzační plynové kotle, závěsné plynové kotle. Na serveru plynove-kotle.com se budeme věnovat všemu, co byste mohli při výběru plynového kotle potřebovat.

Firma Dakon

Firma Dakon patří mezi mezi největší výrobce kotlů v ČR a také jako jediný výrobce dodává kotle na všechny běžně používané paliva s výkony od 4 kW s 60 % podílem prodeje v ČR a 40 % podílem prodeje v zahraničí. Exportují výrobky do 21 zemí včetně západní Evropy, firma byla založena v roce 1949 a již v roce 1970 se stal DAKON největším výrobcem univerzálních teplovodních kotlů na pevná paliva.

Nabídka

Plynové kotle Dakon se od sebe samozřejmě liší výkonem, způsobem instalace a také svou účinností. Většina jich slouží většinou k vytápění bytu či domu. Mohou být opatřeny průtokovým ohřevem TUV, nebo se voda může ohřívat v externím zásobníku. Ještě záleží na palivu, které je neméně důležité. V dostupných provedeních najdeme kotle na plyn zemní i na propan-butan i propan.

V nabídce firmy najdete nástěnné plynové kotle Dakon, stacionární plynové kotle, kondenzační kotle, kotle na pevná paliva i elektrokotle. Zařizují kompletní servis k zakoupeným kotlům.

Kde sehnat plynové kotle Dakon?

Nejjednodušším řešením je, podívat se na internet, na stránky výrobce a na